Stránka 55

Re: directX

Odeslal: 05 Kvě 2010 14:09
od bbeno
ale ja dam XP-cko kvalita je kvalita. Ja sa nevyznam vuobec v viste a ani v 7, preto stiahnem XP.
Obrázek
:D

Re: directX

Odeslal: 05 Kvě 2010 14:31
od riffman
warez a nelegalni soft zde nepodporujeme a neresime :closed: