Stránka 44

Re: Prosim o kontrolu logu...mensi problem

Odeslal: 04 Dub 2010 21:12
od kubikes
zvuk uz je taky ako ma byt :) dakujem za pomoc teraz sme uz hotovy na 100%.

Re: Prosim o kontrolu logu...mensi problem

Odeslal: 04 Dub 2010 21:12
od Caroprd111
Nemáte zač :)