Byly ty logy v pořádku, nebo je ještě nějaký problém? Co to BSOD? Díky moc.
notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Pořád. A v nouzovém režimu jsem byla, ale trvalo to se k tomu proklikat.
Spíš to budu řešit vypínáním nebo během spánku neodpojovat nabíječku...
Byly ty logy v pořádku, nebo je ještě nějaký problém? Co to BSOD? Díky moc.
Byly ty logy v pořádku, nebo je ještě nějaký problém? Co to BSOD? Díky moc.
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
No neco tam hapruje, ale haveti to urcite neni. To by totiz nemelo vliv, jestli tam je nebo neni nabijecka. Ale tohle tady bohuzel nevyresim.
Logy jsou ciste.
Byla nejaka nova modra smrt?
Logy jsou ciste.
Byla nejaka nova modra smrt?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Tak to je blbé.
K další "smrti" nedošlo a to zatěžuju ntb jak jen se dá.
K další "smrti" nedošlo a to zatěžuju ntb jak jen se dá.
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Je, ale na druhou stranu, neni to tak hrozne. Nema to vliv na vykon pc a nijak to neomezuje pri pracicocinella napsal:Tak to je blbé.![]()
Kdy to zaclo delat? Hned po preinstalaci na W10? Nebo az v prubehu jeho pouzivani?
Jinak tedy pokud nedochazi k dalsim padum, melo by to byt v poradku, aspon co se tech modraku tyka.
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Začalo to po po přechodu na w 10.
A moc vám děkuju za ochotu a pomoc:
A moc vám děkuju za ochotu a pomoc:
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Kouknete tady https://365tipu.wordpress.com/2015/08/1 ... eho-stavu/ Jak jsem psal, tohle na dalku resit nejde, ale treba se vam povede najit pricinu
Napiste jak to dopadlo
Neni vubec zac, rado se stalo!
Neni vubec zac, rado se stalo!
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Děkuju, mrknu na to. A ještě si vzpomínám, že ze začátku jste psal něco o aktuálnosti ovladačů. Ty jsou teda taky v pohodě?
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Pokud uz se neobjevuje modra smrt, tak nejspis ano. Ja to z logu nezjistim, to musite sama v ovladacich panelech - ve spravci zarizenicocinella napsal:Ty jsou teda taky v pohodě?
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Dobře, projdu to.
Kdyby se objevil nějaký další problém, tak se zase ozvu.
Moc vám děkuju za pomoc a trpělivost a ochotu.
Moc vám děkuju za pomoc a trpělivost a ochotu.
Re: notebook se asi zbláznil, sám od sebe se probouzí + BSOD
Jasne, budem tady 
Nemate zac, rado se stalo
Zatim se mejte krasne a treba zase nekdy

Nemate zac, rado se stalo
Zatim se mejte krasne a treba zase nekdy
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?