Stránka 4 z 4
Re: WIN XP a VÍTEJTE
Odeslal: 13 Lis 2015 19:41
od Rudy
To jsem rád!

Re: WIN XP a VÍTEJTE
Odeslal: 14 Lis 2015 18:30
od Viruskill
Zkusil jsem NOUZOVÝ REŽIM a funguje mi. Před FIXBOOTem nefungoval. Jinak to nabíhá na plochu. Asi je to vyřešené.
Re: WIN XP a VÍTEJTE
Odeslal: 14 Lis 2015 19:35
od Rudy
OK.
Re: WIN XP a VÍTEJTE
Odeslal: 27 Lis 2015 16:52
od Viruskill
Uzavřeme to.
Re: WIN XP a VÍTEJTE
Odeslal: 27 Lis 2015 18:07
od Rudy
I zde je to z mé strany vše.
