Stránka 44

Re: Problém s připojením + virus

Odeslal: 06 Lis 2015 20:15
od Enox
Rudy napsal:Délka pingu je čistě věcí připojení. A pokud je to jen na jednu adresu, lze se domnívat, že problém je mimo síť vašeho providera.
To si nemyslím, protože kamarádi mají jiného providera a mají pingy okolo 20-40ms maximálně

Re: Problém s připojením + virus

Odeslal: 06 Lis 2015 21:02
od Rudy
Když mi logicky zdůvodníte, proč pingy na všechny ostatní IP jsou v pořádku, jen na tento ne, budu vám věřit. :D

Re: Problém s připojením + virus

Odeslal: 07 Lis 2015 18:31
od Enox
Rudy napsal:Když mi logicky zdůvodníte, proč pingy na všechny ostatní IP jsou v pořádku, jen na tento ne, budu vám věřit. :D
Omlouvám se, ale včera už jsem to nevydržel a připojil jsem ntb hned na router, který mám od providera venku na zdi abych zjistil jestli je to má nebo jejich chyba a docela jsem se divil pingy létali od 100 po 300ms :D takže hned příští týden jim volám, že ruším smlouvu myslel jsem si jednu chvíli že je to chyba v počítači nebo něco ale jsem rád že tomu tak není a oni ze mě dělali pouze idiota. Děkuji za vše :)

Re: Problém s připojením + virus

Odeslal: 07 Lis 2015 19:42
od Rudy
Rádo se stalo! :)