Stránka 44

Re: prosba o kontrolu logu

Odeslal: 26 Ún 2015 17:21
od Rudy
Pak musí být ještě nekde v Users jiný adresář InternetExplorer, který bude nutné smazat.

Re: prosba o kontrolu logu

Odeslal: 26 Ún 2015 18:12
od alces
našiel som ešte taky adresar,ale bol prázdny

Re: prosba o kontrolu logu

Odeslal: 27 Ún 2015 18:55
od alces
môžte uzamknut.Rudy dakujem za pomoc a čas venovany môjmu problemu.dakujem

Re: prosba o kontrolu logu

Odeslal: 27 Ún 2015 19:07
od Rudy
Nemáte zač! :)