Stránka 44

Re: Hostitel služby (mistní sys.) check

Odeslal: 19 Led 2015 22:46
od MiliNess
Udělej mi screen shot Správce úloh, s tím hostitelem služeb.

Re: Hostitel služby (mistní sys.) check

Odeslal: 20 Led 2015 15:37
od MartinHaltof
.

Re: Hostitel služby (mistní sys.) check

Odeslal: 20 Led 2015 23:50
od MiliNess
To co vidím, je naprosto v pořádku. Neznepokojuj se tím.
Jestli jsi před tím ty instance hostitele služeb mezi procesy neviděl,
pak to muselo být pouze skryto.

Re: Hostitel služby (mistní sys.) check

Odeslal: 22 Led 2015 11:32
od MartinHaltof
dobře diky moc ;)

Re: Hostitel služby (mistní sys.) check

Odeslal: 22 Led 2015 14:15
od MiliNess
NZ :)