Stránka 44

Re: Při zapnutí se systém ptá zda spustit normálně

Odeslal: 03 Dub 2014 09:01
od petatape
Tak definitivně dořešeno......chybná základová deska :(
takže pořídím nějaký jiný stroj
Díky za rady

Re: Při zapnutí se systém ptá zda spustit normálně

Odeslal: 03 Dub 2014 16:49
od Rudy
A já děkuji za info. Vy nemáte zač! :)