Stránka 44

Re: Bluescreen

Odeslal: 23 Bře 2013 11:49
od kinggain1
Už jsem to udělal.

Re: Bluescreen

Odeslal: 23 Bře 2013 11:59
od Rudy
Log již vypadá čistý. Nastala nějaká změna?

Re: Bluescreen

Odeslal: 23 Bře 2013 12:03
od kinggain1
Zatím nic, při nejhorším se znova ozvu.

Re: Bluescreen

Odeslal: 23 Bře 2013 12:52
od Rudy
OK.