Stránka 44

Re: prosim o kontrolu logu

Odeslal: 30 Lis 2012 08:53
od BlackAngel
Ano a děkuji mnohokrát za pomoc....snad to teď bude chvilku dobré. Ten crack raději nepoužiju. Pěkný den.

Re: prosim o kontrolu logu

Odeslal: 30 Lis 2012 09:33
od Márty84
Dobra volba :thumbsup:

Nemate zac, mejte se :bye:

:closed: