Stránka 4 z 4
Re: 2x OS
Odeslal: 11 Lis 2011 21:25
od Pavuk29
frutas11 napsal:Říkám to správně?
My nemozeme vediet, ci si myslis to iste ako pises
frutas11 napsal:Vydro ale kde tu instalačku vemu?Když nemám CD od XPčka.
Opakujem otazku, mas tie OS legalne? Tvrdis, ze ano, media nemas...
Re: 2x OS
Odeslal: 11 Lis 2011 21:58
od frutas11
Psal sem speciálně tobě že mám repasovaný notebook,dostal sem kněmu pouze nabíječku nic víc.
Re: 2x OS
Odeslal: 11 Lis 2011 22:08
od VydraMan
Re: 2x OS
Odeslal: 23 Lis 2011 18:28
od frutas11
Děkuji všem.Vyřešeno.