Re: Prosim o kontrolu
Odeslal: 14 Črc 2010 07:48
no ta podpora je oničom... Vlastne žiadna (možno tak po čínsky)
Nuž, nevadí, každopádne ďakujem za Vašu snahu a strávený čas
(aj pre vyosek-a platí
)
Nuž, nevadí, každopádne ďakujem za Vašu snahu a strávený čas