Stránka 44

Re: prosim o kontrolu logu.dekuji

Odeslal: 19 Črv 2010 17:36
od 1danab
nemáte vůbec zač :oops: jsem ráda, že jste to zvládl a přeji, aby pc běželo bez problémů :)
pokud by se přece jen v budoucnosti objevily problémy, klidně se zase ozvěte...buď já nebo moji kolegové vám rádi pomůžeme :wink: