Re: Prosim o kontrolu
Odeslal: 27 Ún 2010 15:39
ale dozvieme
bola to technicka chyba ked som odkril krit na bedni tak som bol zarazeny prachom co tam bol
) stacilo vyfukat a ide opet ako hodinky
takze sa ospravedlnujem ze som vas zatazoval ale som rad aspon viem ze to nebol vir
dakujem este raz