Stránka 33

Re: SPAMujici PC

Odeslal: 12 Ún 2010 15:26
od pepik24
jj, sikovny nastroj:)

tak to jsem moc rad, ze jsme (vlastne Ty) to zvladli!
Patri Ti muj velky obdiv a DÍK!!!
:worship: