Stránka 33

Re: Zatížení procesoru

Odeslal: 08 Ún 2010 22:44
od lkollar
Zatím to vypadá dobře, dnes jsem neměl tolik času to zkoušet. Až to budu zkoušet delší dobu, tak Vás budu inforomovat, ale zatím do vypadá dobře.

Re: Zatížení procesoru

Odeslal: 10 Ún 2010 07:12
od lkollar
Tak jsem to zkoušel a vypadá to, že to je už v pořádku. Vždycky si spustím RMclock je to. Mockrát Vám děkuji.