Stránka 33

Re: krádež hesla u rapidshare premium, co s tím?

Odeslal: 25 Led 2010 20:11
od skorojoerg
Takže 2. ntb je v pořádku?
Díky moc a přeji hezký zbytek večera

Re: krádež hesla u rapidshare premium, co s tím?

Odeslal: 26 Led 2010 07:54
od meteorolog
tak Combofix něco smazal a opravil sám, zbytek je v pořádku

a nemáte zač :)