Stránka 33

Re: asi mám něco v pc

Odeslal: 14 Led 2010 14:44
od znn
prosím tě, teď se zase naskočilo:), vzápětí se zase nejde.A znovu naskočilo.Ještě jsem nikam nevolala: shock: Mě už z toho tady klepne: all_coholic: Jdu volat ...........