Stránka 33

Re: Preventívka - ventilátor

Odeslal: 27 Črc 2020 16:59
od eXtenZ
Nemeral som, ale nevypadá žeby bola vysoká. Podľa mňa bude treba vymeniť vetrák, inak nb neriešim, aj tak časom kúpim nový. Môžeme uzavrieť vlákno. Dík

Re: Preventívka - ventilátor

Odeslal: 29 Črc 2020 00:47
od Conder
OK, nie je zaco :)