Stránka 33

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 19 Bře 2017 17:17
od Kodlz
jakou pouzivas klavesnici? Pouziva ta klavesnice nejaky SW?
mas moznost vyzkouset nejakou uplne jinou klavesnici?

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 27 Pro 2017 22:04
od Kodlz
:closed: