Stránka 33

Re: preventivka

Odeslal: 31 Říj 2016 18:02
od hakub
sken v pořádku,děkuji :)

Re: preventivka

Odeslal: 31 Říj 2016 20:33
od altrok
MBAM muzete odinstalovat. A jeste uklidime pouzite nastroje.
Nemate zac, rad jsem pomohl :worship:


Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye: