Re: Zase mám problém s Flashkou - nefunguje
Odeslal: 03 Kvě 2016 21:38
Problém bude u mne v PC, protože po tom odvirování nejen že nefunguje tato flashka, ale když kabelem připojím telefon, otevře se mi sice okno, ale nic v něm nevidím, takže nemůžu nic z telefonu stáhnout ani do něj nahrát....