Problém s připojením + virus

To, co se nehodí jinam..

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#31 Příspěvek od Rudy »

O jaký vir vám jde?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#32 Příspěvek od Enox »

No o ten co jsem Vám popisoval hned v prvním příspěvku nevím jak se vir jmenuje ale když chci jít na nějakou stránku tak mě to přesměruje na stránku LinkBucks.com což je ten vir nebo jak to nazvat moc se v tomhle nevyznám proto jsem se obrátil s pomocí spíše na Vás :)

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#33 Příspěvek od Rudy »

Vyházeli jsme, co šlo. Zkuste ještě smazat cache prohlížeče.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#34 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:Vyházeli jsme, co šlo. Zkuste ještě smazat cache prohlížeče.
To jsem dělal také nepomohlo to.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#35 Příspěvek od Rudy »

V kterém prohlížeči je ten problém?
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#36 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:V kterém prohlížeči je ten problém?
V každém, Chrome,explorer, opera,mozzila, a i ve steam prohlížeči to je.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#37 Příspěvek od Rudy »

Prohlížeče zazálohujte pomocí: Mozbackup http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... mozbackup/ , ChromeBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ a OperaBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... ra-backup/ . Pak je odinstalujte vč. jejich profilů. Znovu nainstalujte a z jednotlivých záloh nakopírujte zpět pouze záložky a hesla.

Pro IE a Steam nejsou zálohovací utility, tam to budete muset kompletně odinstalovat (vč. profilů) a znovu nainstalovat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#38 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:Prohlížeče zazálohujte pomocí: Mozbackup http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... mozbackup/ , ChromeBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a ... me-backup/ a OperaBackup: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... ra-backup/ . Pak je odinstalujte vč. jejich profilů. Znovu nainstalujte a z jednotlivých záloh nakopírujte zpět pouze záložky a hesla.

Pro IE a Steam nejsou zálohovací utility, tam to budete muset kompletně odinstalovat (vč. profilů) a znovu nainstalovat.
Hotovo, také nepomohlo.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#39 Příspěvek od Rudy »

Odinstaloval jste to vč. profilů? Obsah adresářů Chrome, Mozilla a Opera, které jsou uloženy v vašem profilu c:\users\vlada\appdata\roaming a local , data aplikací a local settings a c:\program data musíí být smazán. Toto je totální reinstal prohlížečů a když nepomůže ten, pak už nic. Musí to být uloženo někde v nastavení, proto obsah těch adresářů je třeba smazat.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#40 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:Odinstaloval jste to vč. profilů? Obsah adresářů Chrome, Mozilla a Opera, které jsou uloženy v vašem profilu c:\users\vlada\appdata\roaming a local , data aplikací a local settings a c:\program data musíí být smazán. Toto je totální reinstal prohlížečů a když nepomůže ten, pak už nic. Musí to být uloženo někde v nastavení, proto obsah těch adresářů je třeba smazat.
Ano odinstaloval jsem vč. profilů plus jsem je pro jistotu smazal ručně ve složce appdata

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#41 Příspěvek od Rudy »

Musíte kompletně i v těch ostatních.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#42 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:Musíte kompletně i v těch ostatních.
Zdravím, prosím o LOCK, vyřešeno nic z scanu, ani vymazání všehomožného nepomohlo nakonec stačilo restartovat router doma a AP router přes který šli všechna pravidla se musel vyhodit. Tak snad už se tomuto svinstvu vyvaruju :)
A doufám, že tento topic někomu pomůže každopádně chci strašně moc poděkovat administrátorovi Rudymu za jeho skvělou pomoc a obrovskou trpělivost ! Díky

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#43 Příspěvek od Rudy »

Rádo se stalo. Některé routery jsou napadnutelné. Problémy ale nenapovídaly tomuto řešení. Díky za info! :)
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Enox
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 26
Registrován: 14 Srp 2014 12:47

Re: Problém s připojením + virus

#44 Příspěvek od Enox »

Rudy napsal:Rádo se stalo. Některé routery jsou napadnutelné. Problémy ale nenapovídaly tomuto řešení. Díky za info! :)
To já děkuji, ještě mě napadá jedna věc pokud máte čas. Chci se zeptat ohledně toho problému s obrovským pingem. Pokud by jste si s tím věděl rady jde o to, že mám vysoký ping ale pouze na Teamspeak 3 a při hraní, jinak videa na twitch a v testech jako jsou rychlost.cz apod jsou ovšem v pořádku řešil jsem to i s providerem mají grafy, na kterých hlídají vytížení linky a výjimečné vychýlení pingu (odezvy ) od serveru, ale tam nic zaznamenáno není tak mi prováděli přímo doma pingy na různé adresy a ty také nic nezaznamenali. Tak se chci zeptat, protože technici si nevěděli rady, jestli by jste mi dokázal pomoci ? Jediné co mě napadá je ještě zkusit jiný stolní počítač a připojit ho na tento kabel a vyzkoušet následné programy a hraní jestli by to dělalo nicméně to zatím není možné. Předem děkuji za reakci a doufám, že jsem problém popsal dostatečně pokud budete chtít mohu vám popsat přesně co to dělá.

Avatar uživatele
Rudy
Site Admin
Site Admin
Příspěvky: 120014
Registrován: 30 Říj 2003 13:42
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s připojením + virus

#45 Příspěvek od Rudy »

Délka pingu je čistě věcí připojení. A pokud je to jen na jednu adresu, lze se domnívat, že problém je mimo síť vašeho providera.
Dotazy a logy vkládejte pouze do vašich threadů. Soukromé zprávy, icq a e-maily neslouží k řešení vašich problémů.

Podpořte, prosím, naše fórum : https://platba.viry.cz/payment/.

Navštivte: Obrázek

e-mail: rudy(zavináč)forum.viry.cz

Varování:
Před odvirováním PC si udělejte zálohy svých důležitých dat (pošta, kontakty, dokumenty, fotografie, videa, hudba apod.). Virus mimo svých "viditelných" aktivit může poškodit systém!


Po dořešení vašeho problému bude vlákno zamknuto. Stejně tak tehdy, pokud bude nečinné více než 14dnů. Pokud budete chtít vlákno aktivovat, napište mi na mail uvedený výše.

Zamčeno