Firefox i Thunderbird startují svižně na jiné zádrhely jsem nepřišel.
Ohledně disku. S tím se zřejmě nic dělat nedá? Mám tedy pro jistotu pořídit jiný? Nebo co by jste navrhoval?
děkuji
nejdou spustit .exe soubory
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Pokud chcete pomoc, vložte log z FRST [návod zde] nebo RSIT [návod zde]
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
!NOVINKA!
Nově lze využívat služby vzdálené pomoci, kdy se k vašemu počítači připojí odborník a bližší informace o problému si od vás získá telefonicky! Více na www.neslape.cz
Re: nejdou spustit .exe soubory
P.S. Chtěl jsem teď funkční systém zazálohovat. Může mít stav disku nějaký vliv na kvalitu této zálohy?
Re: nejdou spustit .exe soubory
Neda, jsou poskozene sektory a s tim zadny program nic nenadela.ballanc napsal:Ohledně disku. S tím se zřejmě nic dělat nedá?
Je to tezke rict. Muze to s drobnyma chybama bezet jeste nekolik let, ale taky to muze vypovedet sluzbu za nekolik minut. Ta vada tam je, takze ja uz bych tomu disku moc neveril a pokud bych ho nevymenil, tak aspon opravdu poctive a pravidelne zalohoval.ballanc napsal:Mám tedy pro jistotu pořídit jiný? Nebo co by jste navrhoval?
Pokud budete zalohu delat na jiny disk, vliv to mit nebude. Jestli tou zalohou myslite treba novy bod obnovy, ktery bude take na tomto disku, tak teoreticky taky zadny vliv nebude, system se bude vyhybat poskozenym mistum. Ovsem pokud se bude stav disku zhorsovat, muzou se nektere soubory poskodit a kdyz mezi nimi bude nejaky klicovy, nemusi najet ani system, ani zaloha.ballanc napsal:P.S. Chtěl jsem teď funkční systém zazálohovat. Může mít stav disku nějaký vliv na kvalitu této zálohy?
Jinak tedy pokdu vse bezi jak ma, mame hotovo
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/
Re: nejdou spustit .exe soubory
děkuji moc za pomoc a rady.
Určitě pošlu nějaký příspěvek
ještě jednou děkuji
Určitě pošlu nějaký příspěvek
ještě jednou děkuji
Re: nejdou spustit .exe soubory
Nemate zac, rado se stalo! 
Za pripadny prispevek dekujeme
Mejte se a treba zase nekdy

Za pripadny prispevek dekujeme
Mejte se a treba zase nekdy
Možnost podpořit naše fórum https://platba.viry.cz/payment/


Přispějete na provoz fóra?