Stránka 33

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Odeslal: 03 Črc 2015 14:22
od ifretka
Dobře, spustím večer, teď už musím běžet. Kdyby byl problém, ozvu se.

Jinak moc děkuju, jste skvělý! :-)

Re: chybové hlášení inet32upd.exe - chybí OpenCL.dll

Odeslal: 03 Črc 2015 14:23
od vyosek
OuKej, jinak neni zac :worship: