Stránka 33

Re: Nespustil se antivir, MBAM zatím našel min. conduit

Odeslal: 20 Črv 2015 03:19
od Márty84
:-) Havet tam neni urcite. Pokud by byly problemy, bude to prave bud tou kolizi SW, nebo nejake zrade treba v registrech. To se ale odhaluje dost tezko. Tak pc dale pozorujte a uvidime ;-)




18.7. :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975