To uz je docela extrem. Az defragmentace dobehne, zkuste jeste....
Spustte jako spravce. Za chvili se zobrazi vysledek.
Kliknete nahore na napis Úpravy a pak na napis Kopírovat. To co se zkopiruje (ulozi se to do pameti) mi sem vlozte (ctrl + V)
Moderátor: Moderátoři
