Stránka 33

Re: Zdar, na něco jsem kliknul a nebylo to voňavé.

Odeslal: 03 Črv 2015 18:07
od tuvok07
Roli napsal:
tuvok07 napsal:Jinak - pokud je to jen pro Android nebo Windows mobile tak se nedivím :) Na tablet je to asi super apka ale na desktop nenainstalovatelná - a já mám rád všude přehled o tom, co se děje na obloze :)
No právě proto aby ses mohl podívat kdekoliv nebo zamachrovat před děvčaty je to na mobil ideální :)
To je pravda, nicméně, zatím nemám "chytrý mobil" a hned tak to nehrozí :) tedy do chvíle než stařeček odejde úplně.
Na druhou stranu tablet doma máme. Takže až si ho jednou zase vezmu a budu chtít hračičkařit vím po čem hrábnout ;)

Re: Zdar, na něco jsem kliknul a nebylo to voňavé.

Odeslal: 04 Črv 2015 16:51
od Roli
tuvok07 napsal:To je pravda, nicméně, zatím nemám "chytrý mobil" a hned tak to nehrozí :) tedy do chvíle než stařeček odejde úplně.
Na druhou stranu tablet doma máme. Takže až si ho jednou zase vezmu a budu chtít hračičkařit vím po čem hrábnout ;)
Je to jednoduchá apka, necháš jí nastavit souřadnice podle GPS a pak už jen namíříš na oblohu a ona Ti velmi krásně včetně vykreslení ukáže a napíše na co se díváš :wink: