Stránka 33

Re: Nové PC, lagy na YT

Odeslal: 14 Črv 2015 12:08
od danag
Tovární nastavení bez ztráty dat? Co se tedy obnoví? Nemám si rovnou radši počkat na windows 10?

Re: Nové PC, lagy na YT

Odeslal: 14 Črv 2015 17:26
od Roli
danag napsal:Tovární nastavení bez ztráty dat? Co se tedy obnoví? Nemám si rovnou radši počkat na windows 10?
Tovární nastavení bez ztráty dat - systém bude jako nový, dokumenty, hudba, fotky, videa, ..... zůstanou.

Pokud chceš počkat na desítky je na Tobě.

Re: Nové PC, lagy na YT

Odeslal: 14 Črv 2015 20:34
od danag
Dobře, děkuji za pomoc, v případě stejného problemu i po aktualizaci na w10 se ozvu (:

Re: Nové PC, lagy na YT

Odeslal: 15 Črv 2015 16:31
od Roli
danag napsal:Dobře, děkuji za pomoc, v případě stejného problemu i po aktualizaci na w10 se ozvu (:
Není zač a :closed: