Stránka 33

Re: Pomalý start + občasné zamrznutí prohlížeče

Odeslal: 28 Bře 2015 20:33
od MrAnnix99
Dobře děkuji.. a to je vše s tím FRST?

Re: Pomalý start + občasné zamrznutí prohlížeče

Odeslal: 28 Bře 2015 21:32
od Rudy
Mělo by být. Nemáte zač! :)

Re: Pomalý start + občasné zamrznutí prohlížeče

Odeslal: 29 Bře 2015 10:29
od MrAnnix99
Děkuju za vše. :) :happy: :closed:

Re: Pomalý start + občasné zamrznutí prohlížeče

Odeslal: 29 Bře 2015 11:10
od Rudy
Rádo se stalo! :)