Stránka 33

Re: Kontrola - pomalý IE11

Odeslal: 24 Bře 2015 22:19
od Márty84
To jsem rad :-) No a kdyby neco, budem tady :James008:

Nemate zac! ;-)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: