Stránka 33

Re: AMD CATALYST

Odeslal: 01 Ún 2015 18:48
od JCB
No stejnak se instaloval ovládací program na tu vestavěnou takže musí být aktivní ta vestavěná a tu vloženou nemůže rozpoznat ale slouží jako prvek pro připojení na obrazovku.

Re: AMD CATALYST

Odeslal: 01 Ún 2015 19:43
od Rudy
Jistě, ovladče má. Nicméně je aktivní ta, na kterou je připojen monitor. Nijak se neovlivňují.