Stránka 33

Re: BSOD atikmpag.sys

Odeslal: 26 Led 2015 20:18
od MiliNess
OK

Re: BSOD atikmpag.sys

Odeslal: 11 Ún 2015 21:06
od endre52
Takže sem tu zpět po asi 2 týdnech a mohu oznámit, že mi byla vyměněna zákl. deska.
Nemohu eště říct, jestli to odteď půjde, tak jak by mělo, protože ho zrovna nemám po ruce.

O víkendu to zkontroluju a zkusím nainstalovat nejnovější ovladač na grafiku, pokud tam teda nebude.

Nevím nic konkrétního jenom to, že vyměnili zákl. desku a byla to moje 1. reklamace, takže nemám žádné zkušenosti eště.

Takže zatím a přeju příjemný den.

Re: BSOD atikmpag.sys

Odeslal: 12 Ún 2015 17:45
od MiliNess
Myslím, že už to bude OK.