Stránka 33

Re: prosím o pomoc

Odeslal: 25 Lis 2014 21:10
od Vipo
Akorát jen to, že mi to stále píše že mám jen 15 GB a měla bych nejmíň 28 GB. Ale i tak moc díky, ten vir co sem tam měla je vymazaný, protože se mi zatím nic dalšího neubralo.

Re: prosím o pomoc

Odeslal: 25 Lis 2014 22:09
od Rudy
Na to, co je tam navíc, já nepřijdu. Mohu jen posoudit logy a podle nich máte PC čistý. Ta data budou nejspíš regulérní. :-)

Nemáte zač!