Stránka 33

Re: pomalé odesílání dat

Odeslal: 10 Lis 2014 02:26
od Márty84
Tak ho preskocte :)

Re: pomalé odesílání dat

Odeslal: 11 Lis 2014 20:42
od Andrea
konečně :shock: defragmentace disku skončila tak už to vypadá v pořádku :idea: :|

mnohokrát děkuji za ochotu a věnovaný čas :)

Re: pomalé odesílání dat

Odeslal: 11 Lis 2014 21:02
od Márty84
Nemate vubec zac, rado se stalo! :)

Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye:

:closed: