Stránka 33

Re: zasekaný notebook :cry:

Odeslal: 06 Lis 2014 14:08
od trken
nevím co dělám špatně ale při doinstalování mi vyškočí okno že můj pc nesplňuje minimalní požadavky.

Re: zasekaný notebook :cry:

Odeslal: 06 Lis 2014 17:57
od Rudy
Tak to já také nevím. Kontaktujte jejich tech podporu, protože je docela nepochopitelné, že není možné nainstalovat ovladače, určené k danému typu NB.

Re: zasekaný notebook :cry:

Odeslal: 06 Lis 2014 18:20
od trken
nevadí, tak to bude asi vše. Chtěl bych Vám tedy poděkovat za Váš čas a pomoc.

Re: zasekaný notebook :cry:

Odeslal: 06 Lis 2014 19:32
od Rudy
Rádo se stalo! :)