Stránka 33

Re: Problém s klávesnicí u notebooku

Odeslal: 09 Lis 2014 10:53
od Márty84
Pavuk29 napsal:Marty skvela praca. :)
Diky :oops: :)

Re: Problém s klávesnicí u notebooku

Odeslal: 09 Lis 2014 17:23
od Jisi
Všechno funguje, jak má ;) S klávesnicí nemám už problém a celkově je notebook rychlejší ;) Děkuji Vám za Vaše rady ;)

Re: Problém s klávesnicí u notebooku

Odeslal: 09 Lis 2014 17:31
od Pavuk29
lock :closed: :)
Marty nabuduce si to urobis sam.