Stránka 33

Re: Pomalejší start a vypínání - prosím o kontrolu

Odeslal: 27 Lis 2014 21:54
od draace
Márty84 napsal:A vypise nejake chyby? Obavam se, ze s timhle asi nic neudelam :?:
To nevadí:-)

Chyby to nevypisuje. Já jen, jestli jsem něco neudělala špatně. Dvě vyskočivší okénka mě nefrustrují; hlavně že comp jede. A doufám, že ještě chvilku pojede:-)

Re: Pomalejší start a vypínání - prosím o kontrolu

Odeslal: 28 Lis 2014 02:36
od Márty84
Zkuste ho zapojit do jine zdirky, pripadne vse co se tyka telefonu odinstalovat a zkusit znovu nainstalovat :)



21.12. :lock: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=123975