To nevadí:-)Márty84 napsal:A vypise nejake chyby? Obavam se, ze s timhle asi nic neudelam
Chyby to nevypisuje. Já jen, jestli jsem něco neudělala špatně. Dvě vyskočivší okénka mě nefrustrují; hlavně že comp jede. A doufám, že ještě chvilku pojede:-)


Přispějete na provoz fóra?