Stránka 33

Re: Pro Vyosek - prosím o kontrolu

Odeslal: 24 Říj 2014 19:43
od takos
Dobrej večer, PC se chová ok z pohledu který mohu posoudit. Jen jedna věc mi porád rozčiluje a nikdy to předtím nědělal jen cca 3 měsíce. Ikona času v pravém dolním rohu ukazuje stále jiný čas teď je například 18:40 mělo by to být sinchronizované přes internet ale asi je někde chyba nebo nějaký rarach co myslíte? Díky za pomoc

Re: Pro Vyosek - prosím o kontrolu

Odeslal: 25 Říj 2014 07:28
od vyosek
To spis nejaka chyba...co rucni aktualizace a nedavat automatickou aktualizaci

Re: Pro Vyosek - prosím o kontrolu

Odeslal: 25 Říj 2014 11:47
od takos
ok ale nevím kde se to nastavuje :turned: :worship:

Re: Pro Vyosek - prosím o kontrolu

Odeslal: 28 Říj 2014 21:53
od vyosek