Stránka 33

Re: istartsurf

Odeslal: 17 Srp 2014 09:55
od Trixl
Zatím chlapi nehlásí žádný problém.

Re: istartsurf

Odeslal: 18 Srp 2014 08:52
od Márty84
V tom pripade mame hotovo :)

No a kdyby neco, staci se ozvat ;-)

Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye:

:closed: