Stránka 33

Re: Prosim o pomoc s odstranenim Shopper-Pro a jemu podobnyc

Odeslal: 28 Črc 2014 18:52
od Márty84
michelangelo napsal:Myslite ale, ze je ted moje PC zcela v poradku, bez nejakych zavaznych der v zabezpeceni?
Logy vypadaji v poradku, takze by mel byt pc cisty. Bacha na ty instalace ruznych, i hodne znamych a bezpecnych programu. Pozorne cist, casto jde ten nechteny darecek odmitnout zrusenim zatrzitka. Ale byva to male a lide to casto prehlednou, protoze jen zbesile klikaji na dalsi dalsi dalsi.
michelangelo napsal:Mam vlastne jenom Total Security od Bitdefenderu a tak nejak doufam, ze to staci
Staci. K tomu obcas projet CCleanerem, pripadne ADWCleanerem.

michelangelo napsal:Paklize je, tak bych rad podekoval za Vas cas a energii. D I K Y !
Je to vse ;-)

Nemate zac! :)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: