Stránka 33

Re: Trochu zpomalený počítač

Odeslal: 27 Črc 2014 13:36
od ninja_girl
Zdravím,
ano, je to domácí počítač. :) Plochu už jsem si uklidla, takže jsem zase pod 50MB :)

Antivir jsem dočasně odinstalovala, ale už je zpátky. Programy jsem spustila a všechno vyčistila, PC je rychlejší.

Moc děkuji za vaši pomoc. :)

Re: Trochu zpomalený počítač

Odeslal: 27 Črc 2014 19:42
od Márty84
ninja_yyy napsal:ano, je to domácí počítač. :)
:idea:

ninja_yyy napsal:Plochu už jsem si uklidla, takže jsem zase pod 50MB :)
Antivir jsem dočasně odinstalovala, ale už je zpátky. Programy jsem spustila a všechno vyčistila,
Sikulka :thumbsup:

ninja_yyy napsal:PC je rychlejší.
To jsem rad :wink:



Nemate vubec zac, rado se stalo :)

Mejte se krasne a treba zase nekdy :bye:

:closed: