Stránka 3 z 3
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 20 Črv 2014 14:17
od endwin
Kazdopadne aspon predtim kdyz byl problem s okny Msg aktualni tak mam pocit ze to vyskakovalo i pri nouzovem rezimu OS s pripojenim k siti... (zkousel jsem to v nouzovem pod adminem projet antivirem)
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 20 Črv 2014 18:17
od Márty84
endwin napsal:Proc nemate radi AVG?
Jsou lepsi, dokonce i zadara. Ma horsi detekci, kdyz najde, miva casteji problem s odstranenim. Je fakt, ze ty nejnovejsi verze uz nemam odzkousene osobne, ale stejne...
endwin napsal:Jo a doporucil by jste nejake programy idealne asi v portable verzi pro obcasne projeti pc bez nutnosti odborne konzultace? (cisteni systemu)
ADWCleaner a CCleaner.
endwin napsal:Kazdopadne aspon predtim kdyz byl problem s okny Msg aktualni tak mam pocit ze to vyskakovalo i pri nouzovem rezimu OS s pripojenim k siti...
Co bylo predtim neni az tak dulezite. Dulezite je, jak je to ted

Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 20 Črv 2014 22:02
od endwin
Co se tyce AVG tak ho v rodine pouzivame dlohodobe a teda problem s nim nemame... (dlouhodobe tim myslim skoro od doby vzniku)
Tak s tema App se seznamim a stahnu.

dekuji za doporuceni.
No problem byl pravdepodobne uspesne odstranen protoze zatim furt okna nevyskakujou.

Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 21 Črv 2014 08:22
od Márty84
endwin napsal:Co se tyce AVG tak ho v rodine pouzivame dlohodobe a teda problem s nim nemame... (dlouhodobe tim myslim skoro od doby vzniku)
Ja si to kdysi myslel taky, nez jsem vyzkousel neco jineho. Pak uz jsem ten rozdil videl
endwin napsal:Tak s tema App se seznamim a stahnu.

dekuji za doporuceni.
Oba uz znate. ADWClenaer jste pouzil sam, no a CCleaner jsme pouzili na konci
endwin napsal:No problem byl pravdepodobne uspesne odstranen protoze zatim furt okna nevyskakujou.
Stale nic? Cili muzem tema uzavrit?
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 21 Črv 2014 08:34
od endwin
Ano, rekl bych ze tema muzeme uzavrit.

Mockrat dekuji.
Re: Mozilla firefox vyskakovani Msg
Odeslal: 21 Črv 2014 08:46
od Márty84
Dobra
Nemate zac
Mejte se a treba zase nekdy
