Stránka 33

Re: kontrola, vyskakování reklam

Odeslal: 11 Kvě 2014 11:22
od Fincucha
Jojo vše v pořádku, ještě jednou díky :)

Re: kontrola, vyskakování reklam

Odeslal: 11 Kvě 2014 12:29
od Márty84
Nemate zac! :)

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: