Stránka 3 z 3
Re: prosím o kontrlolu logu. Vyskakující reklamy a vytížení
Odeslal: 13 Kvě 2014 20:18
od Rudy
Zadejte ten soubor do vyhledávání a najděte, kde se nachází.Pak sem napište cestu k aouboru a odstřelíme ho.
Re: prosím o kontrlolu logu. Vyskakující reklamy a vytížení
Odeslal: 14 Kvě 2014 14:06
od czFik
už jsem psal minule že se to podařilo odinstalovat a roblém je vyřešen. děkuji za pomoc. můžete zamknout
Re: prosím o kontrlolu logu. Vyskakující reklamy a vytížení
Odeslal: 14 Kvě 2014 16:47
od Rudy
OK, nějak jsem to přehlédl. Nemáte zač!
