Stránka 33

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře

Odeslal: 01 Dub 2014 20:58
od tuvok07
Tak je to dobré, dík :)
Zítra dám do patřičného tématu ten bluescreen nebo až dořeším tamto.

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře

Odeslal: 01 Dub 2014 21:12
od motji
Oki :)

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře

Odeslal: 10 Led 2015 20:47
od tuvok07
Prosím o lock :)
:lol: já jsem ale prasátko to tu takhle už potřetí nechat :D

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře

Odeslal: 11 Led 2015 10:20
od motji
:D :D a já jsem sloník :D