Stránka 3 z 3
Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře
Odeslal: 01 Dub 2014 20:58
od tuvok07
Tak je to dobré, dík

Zítra dám do patřičného tématu ten bluescreen nebo až dořeším tamto.
Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře
Odeslal: 01 Dub 2014 21:12
od motji
Oki

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře
Odeslal: 10 Led 2015 20:47
od tuvok07
Prosím o lock

já jsem ale prasátko to tu takhle už potřetí nechat

Re: Pády do modré obrazovky, podivnosti v Opeře
Odeslal: 11 Led 2015 10:20
od motji