Stránka 33

Re: dllhost.exe COM Surrogate spotreba RAM LOG

Odeslal: 07 Pro 2013 11:03
od fonkeyy
čo s ním teda :D keby bol pokazený úplne tak ho vyhodím lenže ako tak funguje, zaujímave je, že to robí len pri FB možno raz sa stalo pri after effects ináč nič :D
tak vďaka za všetko pomohol si mi :)

Re: dllhost.exe COM Surrogate spotreba RAM LOG

Odeslal: 08 Pro 2013 02:57
od vyosek
No jako odkladiste by slouzit snad mohl, ale urcite bych z nej nemel zalohu na data, o ktera nechci prijit...

Jinak neni zac :worship: