Stránka 33

Re: preventivka

Odeslal: 06 Zář 2013 19:45
od Márty84
Neopakovalo se to?

Vypada to ciste, takze jestli vse jede jak ma, muzeme to uzavrit :)

Re: preventivka

Odeslal: 06 Zář 2013 23:39
od goolman11
nie vsetko ide normalne. Dakujem za pomoc :)

Re: preventivka

Odeslal: 07 Zář 2013 09:16
od Márty84
Tak fajn :)

Nemate zac! :wink:

Mejte se a treba zase nekdy :bye:

:closed: