Stránka 33

Re: Pád PC a BlueScreen

Odeslal: 14 Ún 2013 21:47
od MiliNess
Myslím, že tím BIOSem to nebude. Každopádně zkus nastavit BIOS do defaultu (Load Setup Defaults) a uložit to (Exit Saving Changes)
Ta chyba se od té doby zatím neobjevila, co jsem koukal do protokolu.

Re: Pád PC a BlueScreen

Odeslal: 14 Ún 2013 21:53
od Pítrs
OK, díky. Uvidíme, zda se chyba znovu vyskytne. Ale na PC je znát, že se výkonově snížil. Ale jsem rád, že běží.

Pěkný večer!

Re: Pád PC a BlueScreen

Odeslal: 16 Ún 2013 17:58
od MiliNess
Uvidíme.